Konsola drewniana jako niezbędnik w przedpokoju

Konsola drewniana jako niezbędnik w przedpokoju

Konsola drewniana jako niezbędnik w przedpokoju

Przedpokój to przestrzeń, która wita nas po przekroczeniu progu mieszkania, domu bądź biura. Dlatego bardzo ważne jest, by to niewielkie miejsce było w pełni uporządkowane. Pełne harmonii, ładu oraz estetyki. Konsola drewniana jako niezbędnik w przedpokoju idealnie nadaje się do tego miejsca, dlatego została stworzona z myślą o tym, by utrzymywać lad w miejscu, jakim jest przedpokój.

drewniana konsola do salonu

Wiele możliwości przechowywania

Konsola z drewna litego to wspaniały mebel, którego nie może zabraknąć w naszym domu. Ten nietuzinkowy przedmiot posiada wiele miejsca na przechowanie, dlatego możemy z powodzeniem wykorzystać górną i dolną półkę. Niektóre modele posiadają rozmaite schowki z szufladami, gdzie możemy przechowywać takie drobiazgi jak klucze, breloczki, wizytówki czy drobne przedmioty. Konsole z podstawkami, to znowu wspaniałe rozwiązanie na umieszczenie w niej naszej ulubionej rośliny, kwiatka lub efektownej dekoracji. Konsola rustykalna nadaje wizualnej lekkości. Ponieważ pełni zarówno funkcję bardzo praktyczną jak aranżacyjną, stając się piękną ozdobą każdego wnętrza.

drewniane meble toaletka

Zalety drewnianej konsoli

Na pierwszy plan wysuwa się funkcjonalne przechowywanie. Ponieważ będziemy mieć wiele miejsc do dyspozycji, dzięki którym lepiej zorganizujemy przestrzeń i przechowamy przedmioty codziennego użytku. Konsole zostały zaprojektowane tak, by urozmaicały nasze wnętrze i nie były zbyt przyciężkie, jednocześnie bardzo praktyczne w przechowywaniu wielu przedmiotów. Ten mebel posiada bardzo silną konstrukcję, przez co jest bardzo wytrzymały, dlatego z powodzeniem możemy przechowywać w nim książki, lub postawić ulubione kwiatki w doniczce.

Konsolę możemy ustawić nawet w wąskim przedpokoju, zajmie ona niewiele miejsca, a wspaniale przechowa przedmioty i wizualnie udekoruje przestrzeń. Ten mebel z drewna świetnie wypełni każdą pustą przestrzeń. Zachwyci nowoczesnym wyglądem i designerskim stylem urozmaici nasze wnętrze. Konsole z drewna zaprojektowaliśmy w taki sposób, by móc śmiało wyeksponować przedmioty codziennego użytku, a jednocześnie nie przytłaczać wnętrza czyniąc je przestronnym i lekkim. Konsola to ponadczasowy mebel, który nigdy nie wychodzi z mody. Ponieważ coraz bardziej zyskuje na popularności, pięknie prezentując się w naszych wnętrzach.

konsola drewniana stolik przyścienny woskowany

 

x