Promocja!
Komody

Dostępna od ręki -> Komoda sosnowa COM 11

726,00 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Dostępna od ręki nowa komoda sosnowa!! 

Komoda sosnowa jest wykonana w kolorze K09 Wosk bezbarwny

Komoda sosnowa  COM 11

Kluczowe cechy:
Wysokość: 70 cm
Szerokość: 50 cm
Głębokość: 43 cm
Waga: 30 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami u dołu mebla.

Z CZEGO WYKONANY JEST MEBEL?

Komodę woskowaną wykonujemy w 100 % z litego drewna sosnowego.  Dno szuflad wypełniamy sklejką, a plecy wykańczamy pilśnią.  Komoda drewniana posiada w najniższej części cztery okrągłe kule toczone służące jako nóżki. Mebel zachwyca wyjątkowym wyglądem, który nawiązuje do stylu rustykalnego. Niepowtarzalny efekt uzyskaliśmy poprzez piękne delikatne wieńce.

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Komodę drewnianą wyposażyliśmy w trzy pojemne szuflady, które wysuwają się na drewnianych prowadnicach. Wnętrze komody jest zaprojektowane tak, aby była oryginalna, a przede wszystkim funkcjonalna. Aby utrzymać ten sam charakter, wygląd mebli woskowanych idzie również w parze z ich rozwiązaniami technicznymi. Szuflady nie posiadają prowadnic, choć ich brak nie utrudnia ich wysuwania.

ELEMENTY ZDOBIENIOWE ?

Meble drewniane wzbogacamy w metalowe uchwyty i zawiasy postarzane, które wykonane są w naszej firmie przez naszych kowali.

FRONT
Liczba drzwi    0
Liczba szuflad  3

WYSYŁKA NA DRUGI DZIEŃ !

Waga 35 kg
Wymiary 43 × 50 × 70 cm
Głębokość

Gwarancja

Kolekcja

Materiał

Pomieszczenie

Stan produktu

Szerokość

Waga

Wysokość

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.