Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 422,00 

Komody

Komoda drewniana skandynawska SKN 05

1 422,00 1 564,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 422,00 

1 422,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Skandiano
K01 Jasny woskK01 Jasny woskK01 Jasny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK03 Biała patynaK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK13 BielonyK13 BielonyK13 BielonyK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK17 Biały woskK17 Biały woskK17 Biały wosk
K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Komoda drewniana skandynawska SKN 05

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Mamy przyjemność zaprezentować państwu skandynawską komodę SKN 05, która została wykonana bardzo starannie, z niezwykłą precyzją i dokładnością, dbałością o wszelkie szczegóły.

Komody skandynawskie zyskują na coraz większej popularności, cechuje je prostota, szyk i elegancja. Biel staje się bardzo modna ostatnimi czasy i salon czy jadalnia w skandynawskim stylu podbija serca coraz większej grupie. Komody skandynawskie Skandiano przychodzą do Was w kolorze białego wosku z dodatkami w wosku brunatnym. Końcowy efekt jest niezwykle ciekawy, jak i kontrastowy. Dno szuflad wypełniamy sklejką sosnową, a plecy wykańczamy pilśnią.

Parametry komody:

Wysokość: 85 cm
Szerokość: 90 cm
Głębokość:  43 cm

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami u dołu mebla.

Komoda biała skandynawska składa się z pięciu pojemnych szuflad, które wysuwają się na drewnianych prowadnicach. Charakterystyczną cechą mebli Skandiano są proste boki.

Meble drewniane Skandiano wzbogacamy w czarne metalowe uchwyty i zawiasy, dodatkową ozdobą są ścięte nóżki.

Możliwość zmiany koloru sprawdź nasz wzornik kolorów

Możliwość zmiany okuć meblowych.

Polecamy również klasyczne komody drewniane.

Pamiętajmy o poprawnej pielęgnacji mebli woskowanych, ponieważ używanie złych preparatów zniszczy powłokę mebla.

Przy zakupie mebli sosnowych w białych odcieniach z upływem czasu, mogą pojawić się żółte przebarwienia w miejscach sęków i słoi drewna. W przypadku naturalnych mebli sosnowych jest to naturalny proces i nieodwracalny.  Wpływają na to różne czynniki min zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, wilgotność powietrza.

Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów ze względu na kalibrację monitorów oraz proces robienia zdjęć.

Waga 40 kg
Wymiary 43 × 90 × 85 cm
Materiał

Gwarancja

Stan produktu

Kolekcja

Kolor blatów

K01 Jasny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK13 BielonyK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK17 Biały wosk

Kolor korpusu

Pomieszczenie

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.

Może spodoba się również…