Jaką komodę wybrać do sypialni?- nakastliki, bieliźniarki, komody RTV?

Jaką komodę wybrać do sypialni?- nakastliki, bieliźniarki, komody RTV?

Jaką komodę wybrać do sypialni?- nakastliki, bieliźniarki, komody RTV?

Planujecie zmianę wystroju sypialni lub dopiero ją urządzacie?

Pierwsza myśl to oczywiście łóżko. Solidne, stylowe i pasujące do nas. Następnie stelaż i materac, wygodny i dobrej jakości, znajdziecie je tutaj:

https://meble-woskowane.com.pl/257-stelaze

https://meble-woskowane.com.pl/232-materace

Następnie nie obejdziemy się bez nocnych szafek, które mogą być w formie komódek, półek lub stolików, które muszą pasować wielkością do rozmiarów łóżka. Wszystko zależy od stylu , w którym się lubujemy.

Następnym krokiem jest wybór szafy. Zależnie od powierzchni, którą dysponujemy możemy ustawić jedno, dwu lub trzydrzwiową dużą szafę

https://meble-woskowane.com.pl/259-szafy-woskowane-z-litego-drewna

Co nam brakuje?

Mamy już wszystko lecz czasami stwierdzamy, że czegoś nam brakuje. Z pomocą przychodzą nam komody z litego drewna. Dzięki możliwości przeróżnych konfiguracji szuflad i drzwi, wśród naszych komód znajdziecie- szafki nocne, komody-bieliźniarki oraz komody RTV.

https://meble-woskowane.com.pl/252-komody-woskowane-z-litego-drewna

Komody z litego drewna czy to małe czy duże to gwarancja solidności i funkcjonalności. Posiadamy szeroki wybór komód począwszy od naszych ulubionych rustykalnych z Kolekcji Cera. Poprzez stylizowane Carbone lub Country, a skończywszy na prostych Modern czy Stell.

Komody sosnowe.

Najbardziej popularną komodą spełniającą rolę bieliźniarki jest szufladowiec COM 04. Idealna komoda na drobną i niewielką odzież.  W połączeniu z zawieszonym nad nią lustrem zyska również efekt wizualny i optycznie powiększy wnętrze. Sosnowa komoda COM 08 z dodatkowym drążkiem sprawdzi się  w sypialni dziecięcej. Duże i pakowne komody COM 18 i COM 19 pomieszczą i cienkie koszulki jak i grube swetry, a także koce i pościel, których zwykle nie mamy gdzie trzymać.  Są też idealne jako komody RTV, jeśli posiadamy telewizor w naszej sypialni.

Jeśli wciąż mamy miejsce i chcemy coś dołożyć proponujemy woskowane komody COM 05, 06 i 07 – niewielkie ale funkcjonalne szafki, które pomieszczą różne drobiazgi i będą ozdobą sypialni.

Komody wykonane z litego drewna sosnowego często są przysłowiową kropką nad i oraz dopełnieniem każdej sypialni. Woskowane komody to idealny wybór do sypialni. Gdy już je mamy możemy zwrócić uwagę na antystatyczność drewna sosnowego, której przejawem jest nieprzyciąganie kurzu- co jest świetnym rozwiązaniem dla alergików, młodych rodziców i wszystkich tych zabieganych, którzy nie mają czasu na okrągło biegać z ściereczką do kurzu.

Taki dobór mebli stworzy ciepłą i przytulną atmosferę w Waszej sypialni.

Z myślą o Was cały czas szukamy nowych inspiracji, które pomogą Wam urządzić każde wnętrze funkcjonalnie i stylowo,  przede wszystkim zgodnie z Waszymi marzeniami.

Komody sosnowe w rustykalnym stylu stanowią niesamowitą ozdobę wnętrza sypialni. Różnorodność kształtu, wielkości i koloru pozwala na dopasowaną do Waszych indywidualnych potrzeb aranżację sypialni.

Niepowtarzalny design, wspaniałe materiały- lita sosna i  różnorodny styl sprawią że będziecie nimi zachwyceni.

Meble z duszą-natura warta posiadania!

x