Promocja!

WYPRZEDAŻ Garderoba GAB 02

1 714,00  1 710,00 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Garderoba jest na stanie

Garderoba drewniana  GAB 02

Kluczowe cechy:

Wysokość.: 195 cm
Szerokość:  110 cm
Głębokość:  40 cm
Waga: 30 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

czas wysyłki – na drugi dzień. 

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Bielona garderoba drewniana z kolekcji Bianco  wykonana jest w 100 % z litego drewna sosnowego. Plecy wykończone są sosnową boazerią. Garderoba drewniana posiada w najniższej części cztery okrągłe kule toczone służące jako nóżki. Mebel zachwyca wyjątkowym wyglądem, który nawiązuje do stylu rustykalnego

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Bielona garderoba drewniana składa się z pięciu metalowych uchwytów na zawieszenie ubrań, nad którymi znajduje się półka oraz po prawej stronie znajduje się pionowe lustro. W dolnej części garderoby znajduje się szafka na buty z dwoma drzwiczkami.

ELEMENTY ZDOBIENIOWE ?

Meble drewniane wzbogacone są w metalowe uchwyty i zawiasy postarzane, które wykonane są w naszej firmie przez naszych kowali.

Garderoba sosnowa jest wykonana w kolorze K03 Biała patyna + Blat K14 Lakier 22-10

Waga 35 kg
Wymiary 40 × 110 × 195 cm
Głębokość

Gwarancja

Kolekcja

Kolor

Kolory blatów

K14 Lakier 22-10

Materiał

Pomieszczenie

Stan produktu

Szerokość

Waga

Wysokość

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.