Sofa KAIR

1 168,00 

AMORE 104 STEELAMORE 104 STEELAMORE 105 PINKAMORE 105 PINKAMORE 12 REDAMORE 12 REDAMORE 15 COBALTAMORE 15 COBALTAMORE 19 FLAMINGOAMORE 19 FLAMINGOAMORE 20 PASTEL BLUEAMORE 20 PASTEL BLUEAMORE 21 MINTAMORE 21 MINTAMORE 22 BLACKAMORE 22 BLACKAMORE 23 AQUAAMORE 23 AQUAAMORE 25 BEIGEAMORE 25 BEIGEAMORE 28 APPLEAMORE 28 APPLEAMORE 30 BROWNAMORE 30 BROWNAMORE 31 GREYAMORE 31 GREYAMORE 32 ANTHRACITEAMORE 32 ANTHRACITEAMORE 37 SILVERAMORE 37 SILVERAMORE 38 LIMEAMORE 38 LIMEAMORE 41 NAVYAMORE 41 NAVYAMORE 44 ORANGEAMORE 44 ORANGEAMORE 45 DK. VIOLETAMORE 45 DK. VIOLETAMORE 46 LILAAMORE 46 LILAAMORE 57 MIKAAMORE 57 MIKAAMORE 6 TURKISAMORE 6 TURKISAMORE 66 AZURAMORE 66 AZURAMORE 84 DK. BROWNAMORE 84 DK. BROWNAMORE 9 OLD ROSEAMORE 9 OLD ROSE
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Sofa KAIR

Parametry sofy:

– Wysokość: 91 cm

– Szerokość: 175 cm

– Głębokość: 92 cm

Z CZEGO WYKONANY JEST MEBEL?

Jeśli szukają Państwo nieprzeciętnej sofy w stylu skandynawskim, to Sofa Kair jest właśnie ofertą dla was. Została ona wykonana w bardzo ciekawym stylu i powleczona bardzo miękką i delikatną tkaniną aksamitną, która sprawia, że mebel robi wrażenie lekkości i jest bardzo przytulny.

Nóżki sofy zostały wykonane z drewna bukowego, które też solidnie utrzymują całą konstrukcję.

Wygodna sofa Kair została zaprojektowana w dużej gamie kolorystycznej tapicerki AMORE. Rozpiętość kolorów i ich nasycenia sprawi, że sofa udekoruje przestrzeń salonu i sypialni czy pokoju. Doskonale wkomponuje się w otoczenie, służąc swoim wdziękiem i powabem.

Sofa ta jest trzyosobowa, doskonale wpasuje się w nasz kącik wypoczynkowy, a my możemy relaksować się na niej po całym dniu, pijąc smacznie kawę lub herbatę. Do sofy również polecamy fotel Kair, który uzupełni cały wystrój.

https://meble-woskowane.com.pl/fotele-sofy/fotel-kair/

Wygodna Sofa Kair posiada zróżnicowaną kolorystycznie tapicerkę, co niewątpliwie dodaje jej efektownego uroku, podkreśla jej szyk i nowoczesny design. Z pewnością ten mebel będzie w Państwa salonie przykuwał wzrok, gdyż nie sposób przejść obok niego obojętnie. Umili wzrok oraz usłuży wypoczynkiem i wygodą dla Państwa bądź też gości, którzy zasilą Państwa grono.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą sofy.

 

 

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.