Fotel Rosalina

1 399,00 

BL 22BL 22BL 28BL 28BL 38BL 38BL 48BL 48BL 91BL 91BL 59BL 59BL 68BL 68BL 75BL 75BL 78BL 78BL 85BL 85BL 06BL 06BL 86BL 86BL 89BL 89BL 03BL 03BL 10BL 10BL 14BL 14BL 18BL 18BL 19BL 19
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Elegancki Fotel Rosalina

Kluczowe cechy:

Wysokość.: 87 cm
Szerokość:  96 cm
Głębokość:  80 cm

Z CZEGO WYKONANY JEST MEBEL?

Elegancki fotel Rosalina to elegancja w Twoim salonie. Fotel o charakterystycznej budowie, wykonany z aksamitu w pięknym odcieniu różu.  Aksamitny fotel o designerskim wyglądzie zachwyci każdego. Oparcie charakteryzuje forma muszli, szerokiej i niezwykle wygodnej. Fotel wykończono czterema pozłacanymi nóżkami. Fotel Rosalina wypełni każde wnętrze i doda przestrzeni nuty niewymuszonej elegancji.

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Fotel wyróżnia się wyjątkowym oparciem, które będzie pasowało do każdego salonu, pokoju dziecięcego, gabinetu a nawet do restauracji.
Na życzenie klienta posiadamy szeroką game kolorów tkanin tapicerskich – Bluvel AŻ 18 KOLORÓW

Waga 30 kg
Wymiary 87 × 96 × 80 cm
Głębokość

Gwarancja

Pomieszczenie

Stan produktu

Szerokość

Tapicerka Bluvel

Waga

Wysokość

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.