Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 692,00 

Fotele, Sofy

Fotel Pepino

692,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 692,00 

692,00 

ANTIQUE 01ANTIQUE 01ANTIQUE 01ANTIQUE 04ANTIQUE 04ANTIQUE 04ANTIQUE 05ANTIQUE 05ANTIQUE 05ANTIQUE 06ANTIQUE 06ANTIQUE 06ANTIQUE 08ANTIQUE 08ANTIQUE 08ANTIQUE 10ANTIQUE 10ANTIQUE 10ANTIQUE 12ANTIQUE 12ANTIQUE 12ANTIQUE 15ANTIQUE 15ANTIQUE 15ANTIQUE 16ANTIQUE 16ANTIQUE 16
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Fotel PEPINO

Z CZEGO WYKONANY JEST MEBEL?

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu stylowy fotel PEPINO. To rewelacyjny mebel dla miłośników relaksu przy książce czy telewizorze. Solidnie wykonany fotel na metalowych nogach to wygodne i nietuzinkowe krzesło wykonane w ciekawy sposób. Zapewni optymalną wygodę.

Parametry fotela :

-Wysokość: 75 cm
-Szerokość: 69 cm
-Głębokość: 68 cm

-Wysokość siedziska: 41 cm

Krzesło prezentuje się w bogatej gamie kolorystycznej tapicerek ANTIQUE i BLUVEL, dlatego można dokonać wyboru, jaki będzie odpowiadał Państwa preferencjom i doskonale zestroi się z wnętrzem Waszego domu.

Wygodny fotel Pepino jest wykonany w ciekawym i przytulnym stylu. Będzie doskonałym wyborem zarówno do naszej jadalni czy salonu. Wzbogaci pokój dziecięcy, a nawet gabinet i domową biblioteczkę.

Serdecznie zapraszamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą mebli tapicerowanych 

Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów ze względu na kalibrację monitorów oraz proces robienia zdjęć.

Waga 36 kg
Wymiary 68 × 69 × 75 cm
Głębokość

Gwarancja

Pomieszczenie

Stan produktu

Szerokość

Termin realizacji

Tkanina Antique

ANTIQUE 01ANTIQUE 04ANTIQUE 05ANTIQUE 06ANTIQUE 08ANTIQUE 10ANTIQUE 12ANTIQUE 15ANTIQUE 16

Waga

Wysokość

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.