Fotel Nordic

839,00 

Linea 1Linea 1Linea 10Linea 10Linea 11Linea 11Linea 12Linea 12Linea 14Linea 14Linea 15Linea 15Linea 16Linea 16Linea 18Linea 18Linea 19Linea 19Linea 2Linea 2Linea 21Linea 21Linea 4Linea 4Linea 6Linea 6Linea 9Linea 9
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Fotel Nordic

Kluczowe cechy:

Wysokość.: 90 cm
Szerokość:  76 cm
Głębokość:  55 cm
Wysokość siedziska: 42 cm

Z CZEGO WYKONANY JEST MEBEL?

Zastosowano stelaż bukowy, co gwarantuje stabilną konstrukcję. Fotel Nordic tapicerowany jest tkaniną o 14 kolorach, dzięki czemu każdy klient może dobrać odcień do własnego wnętrza. Oryginalny fotel posiada sprężynę falistą zachęcającą do odpoczynku po ciężkim dniu, a oparcie ozdobne zostało guzikami dodającymi design całemu fotelowi. Do fotela również polecamy SOFĘ NORDIC, która uzupełni cały wystrój. Mebel zachwyca wyjątkowym wyglądem i designem, który nawiązuje do stylu nowoczesnego.

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Fotel wyróżnia się wyjątkowym oparciem, które będzie pasowało do każdej jadalni, pokoju dziecięcego, gabinetu a nawet do restauracji.

Waga 35 kg
Wymiary 55 × 76 × 90 cm
Tapicerka Linea

Głębokość

Gwarancja

Pomieszczenie

Stan produktu

Szerokość

Waga

Termin realizacji

Wysokość

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.