Łóżka

Łóżko woskowane ACC 08

1 754,00 2 886,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

 

K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Łóżko ażurowe ACC 08

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Łóżko z Kolekcji Carbone – wykonane są z litego drewna sosnowego oraz pokryte naturalnym woskiem. Wykończenie ich to ekologiczny naturalny wosk pszczeli, który majestatycznie podkreśla ubarwienie słoi drewna sosnowego. Dlatego też powierzchnia mebli jest gładka i aksamitna i bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

Parametry łóżka :

-Wysokość zagłówka: 100 cm

-Wysokość zanóżka: 80 cm
-Szerokość x długość:  90×200  160×200 180×200 200×200

-Wysokość mocowania stelaża: 26 cm

-Wysokość boku: 17 cm
-Waga: 40 kg
Podany wymiar to wymiar materaca.

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Zagłówek i za nóżek łóżka posiada ozdobny ażur, dlatego łóżko jest wyjątkowe i pasuje do każdego stylu.

Łóżko z drewna od wymiaru 160×200 do 200×200 posiada listwę zabezpieczającą przed ciężarem, pod którą podkłada się klocek wspierający.

W naszej ofercie nie może zabraknąć oczywiście podstawowego mebla, którym jest łóżko. Dzięki niemu regenerujemy siły i wypoczywamy. Łóżko jest bardzo ważnym zakupem dla domu, gdyż od naszego dobrego snu zależy cały nasz dzień. Dlatego powinno być wygodne i dostosowane odpowiednio do naszych potrzeb, tak byśmy mogli czuć się w nim komfortowo i przestrzennie. Łóżko nie powinno być za ciasne, za małe, jednak dostosowane szczególnie do indywidualnych potrzeb każdego człowieka.

Proponowane przez nas wybarwienia

Łóżko ażurowe możemy wykończyć:
– naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna K 01, K 02, K 09, K 15
– zmiana na odcień K 03, K 13, K 16, K 17 + 10 %
– w surowym wydaniu

-możliwość strukturyzacji +40%

Nasza Firma posiada gamę 14 kolorów do wybarwienia drewna
W wersji podstawowej kolekcję Carbone wykonujemy w kolorze K 15 – brunatny wosk

DODATKOWE OPCJE

Szuflada po łóżko:

wysokość: 22 cm

szerokość: 98/150/198 cm

długość:  60 cm

Rama łóżka nie posiada stelaża i materaca – Dlatego wysokiej jakości stelaże i materace znajdą państwo w naszych produktach.

Zapraszamy do zakupu.

Polecamy również klasyczne łóżka z litego drewna.

Przy zakupie mebli sosnowych w białych odcieniach z upływem czasu, mogą pojawić się żółte przebarwienia w miejscach sęków i słoi drewna. W przypadku naturalnych mebli sosnowych jest to naturalny proces i nieodwracalny.  Wpływają na to różne czynniki min zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, wilgotność powietrza.

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.