Łóżka

Łóżko woskowane ACC 07

1 944,00 2 138,40 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

 

K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Łóżko piętrowe ACC 07

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu łóżko piętrowe dziecięce, które zostało wykonane z drewna sosnowego. Jest to bardzo przyjazny dla środowiska nietoksyczny mebel, gdzie wszystkie elementy łóżka powstały w oparciu o naturalny surowiec, jakim jest lite drewno sosnowe.

Parametry łóżka  :

-Wysokość 170 cm

-Szerokość 90 cm

-Długość 200 cm
-Waga:  kg
Podany wymiar to wymiar materaca.

Sosnowe łóżko, zapewnia pełną gwarancję bezpieczeństwa, wyposażyliśmy je w  zabezpieczające boczne barierki, które gwarantują dobrą jakość snu. Całe zaś łóżko, jest w pełni bezpieczne i stabilne.

Łóżko piętrowe dziecięce to wspaniała zabawa przed snem, lecz i również oszczędność miejsca. Dlatego też można z powodzeniem zmieścić jeszcze inne meble w dziecięcym pokoju jak biurko, czy komodę w zależności od potrzeb.

Łóżko sprawia wrażenie lekkości i nie ma efektu przeciążenia. Piętrowe drewniane łóżko jest świetnym rozwiązaniem, gdy chodzi o zagospodarowanie przestrzeni w pokoju dziecięcym, jego wspaniały wygląd wzbudza szerokie zainteresowanie, a materiał z drewna sosnowego jest niezwykle sprężysty oraz wykazuje dużą wytrzymałość mechaniczną.

 

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Zagłówek i za nóżek łóżka posiada ozdobne filunki, dzięki czemu łóżko jest wyjątkowe i pasuje do każdego stylu.

Proponowane przez nas wybarwienia

Łóżko sosnowe możemy wykończyć:
– naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna K 01, K 02, K 09, K 15
– zmiana na odcień K 03, K 13, K 16, K 17 + 10 %
– w surowym wydaniu

Nasza Firma posiada gamę 14 kolorów do wybarwienia drewna
W wersji podstawowej kolekcję CERA wykonujemy w kolorze K01 – Jasny wosk, inaczej wosk miodowy

Rama łóżka nie posiada stelaża i materaca – Dlatego wysokiej jakości stelaże i materace znajdą państwo w naszych produktach.

Zapraszamy do zakupu.

Polecamy również klasyczne łóżka z litego drewna.

Waga 45 kg
Wymiary 200 × 90 × 170 cm
Kolor korpusu

Gwarancja

Kolekcja

Materiał

Szerokość

Waga

Wysokość

Głębokość

Stan produktu

Termin realizacji

Pomieszczenie

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.