Promocja!
Łóżka

Dostępne od ręki — Łóżko woskowane ACC 05

1 064,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Łóżko sosnowe ACC 05 dostępne od ręki 1 szt

w kolorze ciemny wosk w wymiarach  90/200

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Łóżka rustykalne – wykonujemy z litego drewna sosnowego i wykańczamy naturalnym woskiem. Wykończenie ich to ekologiczny naturalny wosk pszczeli, który majestatycznie podkreśla ubarwienie słoi drewna sosnowego. Dlatego też powierzchnia mebli jest gładka i aksamitna i bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

Parametry łóżka:

-Wysokość zagłówka: 87 cm

-Wysokość zanóżka: 67 cm
-Szerokość x długość:  90×200

-Wysokość mocowania stelaża: 26 cm

-Wysokość boku: 17 cm
-Waga: 25 kg
Podany wymiar to wymiar materaca.

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Zagłówek i za nóżek łóżka posiada ozdobne i lekko zaokrąglone filunki, dzięki czemu łóżko jest wyjątkowe i pasuje do każdego stylu.

Łóżko z drewna od wymiaru 160×200 do 200×200 wyposażyliśmy w  listwę zabezpieczającą przed ciężarem, pod którą podkłada się klocek wspierający.

W naszej ofercie nie może zabraknąć oczywiście podstawowego mebla, którym jest łóżko. Dzięki niemu regenerujemy siły i wypoczywamy. Łóżko jest bardzo ważnym zakupem dla domu, gdyż od naszego dobrego snu zależy cały nasz dzień. Dlatego powinno być wygodne i dostosowane odpowiednio do naszych potrzeb, tak byśmy mogli czuć się w nim komfortowo i przestrzennie. Łóżko nie powinno być za ciasne i za małe, jednak dostosowane szczególnie do indywidualnych potrzeb każdego człowieka.

DODATKOWE OPCJE

Szuflada po łóżko:

wysokość: 22 cm

szerokość: 98/150/198 cm

długość:  60 cm

Rama łóżka nie posiada stelaża i materaca – Dlatego wysokiej jakości stelaże i materace znajdą państwo w naszych produktach.

Zapraszamy do zakupu.

Polecamy również klasyczne łóżka z litego drewna.

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.