zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

INSPIRACJE

BIURO / JADALNIA / KUCHNIA / POKÓJ DZIECIĘCY / PRZEDPOKÓJ / SALON / SYPIALNIA

PRZEDPOKÓJ

Przedpokój niewątpliwie jest  jednym z najważniejszych miejsc w każdym mieszkaniu, gdyż to tu nasi goście i my sami postawiamy pierwsze kroki po przyjściu z pracy, imprezy czy spotkania. To miejsce, gdzie przygotowujemy się do wyjścia z domu lub odwrotnie. Dlatego niełatwym wyzwaniem jest go urządzić, ponieważ zazwyczaj jest to ciemne i wąskie pomieszczenie. Postarajmy się zaaranżować przedpokój tak, aby był nie tylko stylowy, zgodnie z naszym gustem i priorytetami, ale głównie zwróćmy uwagę na swoje potrzeby.

Najczęstszym pytaniem jest: Jakie meble do przedpokoju?
Niewątpliwie najważniejszym i obowiązkowym meblem jest Garderoba. Niezależnie od rozmiaru pomieszczenia czy potrzeby użytkownika, u nas nawet wymagający klient znajdzie coś dla Siebie. Praktycznym meblem może być Szafa jedno, dwu lub trzy drzwiowa - o rozbudowanych rozmiarach i wariantach. Szafa zaopatrzona może być w głęboką szufladę, która wysuwa się na drewnianych prowadnicach, drążek na powieszenie odzieży nawierzchniowej lub półki na poukładanie obuwia. Jeżeli mamy wąski lub mały przedpokój, a chcemy go zaaranżować stylowo i funkcjonalnie idealnym rozwiązaniem jest solidna garderoba drewniana z budnikiem. Garderoba wzbogacona o duże lustro, które zapewnia optyczną przestronność wnętrza i  metalowe wieszaki, aby po zdjęciu kurtki można było ją odwiesić, dzięki czemu pozwoli na łatwe utrzymanie porządku w pomieszczeniu. W dolnej części, garderoba posiada budnik do poukładania niezbędnych przedmiotów lub obuwia. Jeżeli mamy możliwość do większą ilość mebli niż tylko jedna szafa czy garderoba polecamy Stylowe komody. Komody o różnych rozmiarach lub konfiguracjach szuflad i drzwi, które wypełnią potrzeby naszych klientów. Komoda drewniana wyposażona w drzwi, za którymi znajdują się półki, może służyć jako budnik – idealne miejsce dla Twojego obuwia.
Aby utrzymać harmonijności całego pomieszczenia, najlepszym rozwiązaniem będzie zakupić komplet mebli do przedpokoju, dzięki czemu będzie bardzo praktyczny, wygodny w doborze kolorystycznym, a do tego niezwykle efektowny.


#

Solo store furniture has built a heritage on the principles of good design.This family-owned business has a rich tradition of style.


Godziny otwarcia

Pn - pt: 8.00-16.00

sob: 8.00 - 13.00

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Joanna Polak

Telefon : +48 536 – 440 – 783

E-mail:biuro@rood-drew.plSIEDZIBA FIRMY

Rood-Drew Grzegorz Polak

Białka 650

34-220 Maków PodhalańskiDZIAŁ PRODUKCJI

Daniel Polak

Telefon: +48 784 – 415 – 259

E-mail: biuro@rood-drew.pl

WIZUALIZACJA 3D

Agnieszka Polak

E-mail: agapl@op.pl

Telefon: +48 732 - 982 - 808