zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Dostawa w dobrych rękach:

W Naszej firmie podczas dostawy mebli naszym priorytetem jest szybka i bezpieczna dostawa. Staramy się, aby każdy mebel dotarł do Klienta w całości, dlatego największą uwagę zwracamy na dokładnie zapakowany towar oraz właściwy środek dostawy.
Zależy nam  na satysfakcji naszych klientów, dlatego postanowiliśmy dać im wybór sposobu dostawy : profesjonalnego transportu lub odebrać zamówiony towar osobiście z naszego magazynu.
Zamówiony przez Państwa towar wysyłamy pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub przesłany przez drogą e-mailową.

Koszt transportu wyliczany jest w zależności od:
- ilości zamówionego towaru
- wielkości mebla
- miejsca dostarczenia
 
Meble dostarczane są do Klienta w całości.
Cena transportu nie obejmuje wniesienia mebli do mieszkania.
 
Najlepszy dla Ciebie sposób dostawy:

1.Odbiór osobisty.
Najłatwiejszym i najszybszym sposobem odbioru zamówionych mebli jest odbiór osobisty. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, nasz Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.
Adres i godziny pracy zakładu znajdziesz w zakładce Kontakt. Wyrównanie płatności następuje przy odbiorze mebli. Przy odbiorze osobistym nie ponosisz dodatkowych kosztów. Zapraszamy do naszej firmy.
 
2.Dostawa transportem firmowym.
Transport firmowy to najlepsza opcja przesyłki. Twoje zamówienie dostarczane jest profesjonalnie, bezpiecznie, i pod wskazany adres dostawy, prosto z naszego magazynu. Nasi kierowcy znają się na naszych produktach, dlatego możemy  zagwarantować bezpieczną przesyłkę. Termin dostawy jest zależny od innych transportów organizowanych w tym samym kierunku, istnieje tu potrzeba skompletowania całego auta dostawczego. Wyrównanie płatności następuje przy odbiorze mebli. Kierowca informuje Klienta o przybyciu ok. 1 godzinę przed dostawą. W okresie zimowym dostawa może się opóźnić z powodu złych warunków pogodowych.
 
3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej.
W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Paczki kurierskie są standardowo doręczane do drzwi frontowych pod wskazany adres dostawy. Wszystkie doręczenia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18. Czas realizacji dostawy krajowej od momentu nadania przesyłki do momentu jej wręczenia, wynosi średnio ok. 24 – 48 godzin. Niestety nie mamy możliwości ustalenia dokładnej godziny przyjazdu kuriera – kurier skontaktuje się z Państwem przed przyjazdem. Dodatkowo w dniu wysyłki otrzymają Państwo na podany adres e-mailowy lub SMS-em numer przesyłki od odpowiedniego przewoźnika w celu jej śledzenia.
Każda wysyłka kurierska jest ubezpieczona, dlatego bardzo ważną rzeczą jest, aby odbiorca otworzył i sprawdził paczkę w obecności przewoźnika. Jeżeli na którymkolwiek z elementów widoczne są uszkodzenia mechaniczne, wówczas wskazane jest spisanie protokołu reklamacyjnego, który znacznie przyspiesza i ułatwia procedurę reklamacyjną dotyczącą uszkodzeń produktów powstałych w czasie transportu.
 
Nasze meble drewniane docierają do wszystkich miast i wsi w Polsce, m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Legnica, Kalisz, Koszalin, Chorzów, Tarnów, Włocławek, Zielona Góra, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Opole, Elbląg, Płock, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Ruda Śląska, Bielsko Biała, Olsztyn, Rzeszów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Kielce, Toruń, Sosnowiec, Radom, Częstochowa, Gdynia, Białystok, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź.
W każdy kąt Polski meble wiezione są w do Państwa naszym transportem lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.

 


#

Solo store furniture has built a heritage on the principles of good design.This family-owned business has a rich tradition of style.


Godziny otwarcia

Pn - pt: 8.00-16.00

sob: 8.00 - 13.00

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Joanna Polak

Telefon : +48 536 – 440 – 783

E-mail:biuro@rood-drew.plSIEDZIBA FIRMY

Rood-Drew Grzegorz Polak

Białka 650

34-220 Maków PodhalańskiDZIAŁ PRODUKCJI

Daniel Polak

Telefon: +48 784 – 415 – 259

E-mail: biuro@rood-drew.pl

WIZUALIZACJA 3D

Agnieszka Polak

E-mail: rooddrew.wizualizacje@gmail.com

Telefon: +48 732 - 982 - 808