Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 548,00 

Biurka

Drewniane biurko z szufladami BIK 02

1 548,00 1 703,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 548,00 

1 548,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

 

K01 Jasny woskK01 Jasny woskK01 Jasny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK03 Biała patynaK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK13 BielonyK13 BielonyK13 BielonyK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK17 Biały woskK17 Biały woskK17 Biały wosk
K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Drewniane biurko z szufladami BIK 02

Drewniane biurko z szufladami BIK 02 z kolekcji Cera wykonujemy  w 100 % z litego drewna sosnowego. Dno szuflad wypełniamy sklejką, a plecy wykańczamy pilśnią.

Biurko drewniane posiada w najniższej części sześć okrągłych kul toczonych służące jako nóżki. Mebel ten zachwyca nas wyjątkowym wyglądem, który nawiązuje do stylu rustykalnego. Niepowtarzalny efekt uzyskujemy przez zamontowanie pięknych i delikatnych, ozdobnych wieńcy.

Do biurek polecamy fotele drewniane woskowane

Parametry biurka:

-Wysokość.: 78 cm
-Szerokość: 110 cm
-Głębokość:  60 cm
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami u dołu mebla.

Składa się z pięciu dużych, pojemnych szuflad, które wysuwają się na drewnianych prowadnicach. Lubimy to co naturalne, dlatego też  wykańczamy nasze biurka naturalnym woskiem, który ma właściwości antystatyczne.

Teraz biurko dostępne w dwóch wersjach:

A-z szufladą po prawej stronie

B-z półką na klawiaturę po prawej stronie

 

Meble drewniane wzbogacamy w metalowe uchwyty i  postarzane zawiasy, które wykonują w naszej firmie nasi kowale.

Możliwość zmiany koloru sprawdź nasz wzornik kolorów

Możliwość zmiany okuć meblowych.

Drewniane biurko to obowiązkowy mebel w każdym domu. Przy biurku możemy spokojnie usiąść i doglądać naszych domowych spraw, wykonywać naszą pracę . Biurko woskowane jest też idealnym meblem, jeśli chodzi o nasze pociechy, które chodzą do szkoły. Ponieważ to właśnie przy biurku dzieci odrabiają lekcje, rysują.

Dodatkowe informacje:

Przy zakupie mebli sosnowych w białych odcieniach z upływem czasu, mogą pojawić się żółte przebarwienia w miejscach sęków i słoi drewna. W przypadku naturalnych mebli sosnowych jest to naturalny proces i nieodwracalny.  Wpływają na to różne czynniki min zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, wilgotność powietrza.

Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów ze względu na kalibrację monitorów oraz proces robienia zdjęć.

Waga 60 kg
Wymiary 60 × 110 × 78 cm
Głębokość

Szerokość

Wysokość

Waga

Gwarancja

Materiał

Kolekcja

Kolor blatów

K01 Jasny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK13 BielonyK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK17 Biały wosk

Kolor korpusu

Stan produktu

Wersja Biurka

A – Ze szufladąB – Półka pod klawiaturę

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.