Biurka

Biurko woskowane BIK 03

1 894,50 2 084,40 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 8-10 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

 

K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
K01 Jasny woskK01 Jasny woskK01 Jasny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK03 Biała patynaK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK13 BielonyK13 BielonyK13 BielonyK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK17 Biały woskK17 Biały woskK17 Biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Biurko drewniane woskowane BIK 03

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Biurko drewniane woskowane z kolekcji Cera  wykonujemy  w 100 % z litego drewna sosnowego.  Dno szuflad wypełniamy sklejką, a plecy wykańczamy pilśnią.

Biurko drewniane woskowane posiada w najniższej części osiem okrągłych kul toczonych służące jako nóżki.  Dlatego mebel ten zachwyca nas wyjątkowym wyglądem, który nawiązuje do stylu rustykalnego. Niepowtarzalny efekt uzyskujemy przez zamontowanie pięknych i  delikatnych, ozdobnych wieńcy.

Do biurek polecamy fotele drewniane woskowane

Parametry biurka:

-Wysokość.: 78 cm
-Szerokość: 150 cm
-Głębokość:  60 cm
-Waga: 70 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami u dołu mebla.

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Nasze woskowane biurko składa się z sześciu dużych i pojemnych szuflad, które wysuwają się na drewnianych prowadnicach. Po prawej stronie znajdują się drzwiczki, za którymi ukryta jest półka. Lubimy to co naturalne i dlatego też  wykańczamy nasze biurka naturalnym woskiem, który ma właściwości antystatyczne i nie przyciąga  tak kurzu. Aby utrzymać ten sam charakter, wygląd mebli woskowanych idzie również w parze z ich rozwiązaniami technicznymi. Szuflady nie posiadają prowadnic, choć ich brak nie utrudnia ich wysuwania.

Biurko to bardzo pożądany mebel w każdym domu, przy biurku możemy spokojnie zasiąść i doglądać naszych domowych spraw, liczyć budżet domowy czy wszelkie rachunki. Dlatego biurko jest też obowiązkowym meblem, jeśli chodzi o nasze pociechy, które chodzą do szkoły. Ponieważ przy biurku dzieci odrabiają lekcje domowe i spędzają czas, rysując i grając oraz pisząc. Tak naprawdę biurko jest wszechstronne, pozwala na wypoczynek i rozrywkę.

Teraz biurko dostępne w dwóch wersjach:

A -z szufladą w środkowej części

B -z półką na klawiaturę w środkowej części

Przy zamówieniu proszę zaznaczyć, którą wersję wybieracie.

ELEMENTY ZDOBIENIOWE ?

Meble drewniane wzbogacamy w metalowe uchwyty i  postarzane zawiasy, które wykonują w naszej firmie nasi kowale.

 

Proponowane przez nas rodzaje wybarwień
Biurko sosnowe wykańczamy:

– naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna

– zmiana na odcień biały K 03, K 13, K 16, K 17+ 10 %

– lakiery w odcieniu K 11 i K 14 dotyczą tylko blatów i siedzisk

– w surowym wydaniu

Proponowane przez nas dodatkowe opcje:

– prowadnice metalowe

– dodatkowa półka +40 zł

– zamiana środkowej szuflady na półkę pod klawiaturę

– zmiana okuć i uchwytów

Meble z drewna doskonale spisują się we wszystkich aranżacjach, niezależnie od typu pomieszczenia. Dlatego świetnie radzą sobie również z dużym obciążeniem, ponieważ na biurku często stawiamy ciężki komputer, drukarkę oraz inne sprzęty.

Dlatego nasze biurko drewniane można wykorzystać  do pracy lub zawiesić nad nim lustro. Szufladkę wypełnić kosmetykami, dzięki czemu uzyskamy praktyczną toaletkę. Dlatego sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych biurek drewnianych, mamy nadzieję, że któreś z nich trafi w Państwa gust, i stanie dumnie w waszym salonie lub pokoju.

 

 

 

Waga 70 kg
Wymiary 60 × 150 × 78 cm
Gwarancja

Kolekcja

Materiał

Szerokość

Waga

Wysokość

Głębokość

Stan produktu

Termin realizacji

Pomieszczenie

Kolor korpusu

Wersja Biurka

A – Ze szufladąB – Półka pod klawiaturę

Kolor blatów

K01 Jasny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK13 BielonyK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK17 Biały wosk

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.