Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2 512,00 

Biurka

Biurko drewniane woskowane BIK 05

2 512,00 2 763,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2 512,00 

2 512,00 

K01 Jasny woskK01 Jasny woskK01 Jasny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK03 Biała patynaK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK13 BielonyK13 BielonyK13 BielonyK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK17 Biały woskK17 Biały woskK17 Biały wosk
K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Biurko drewniane woskowane BIK 05

Biurko  drewniane woskowane z kolekcji Cera wykonujemy w 100 % z litego drewna sosnowego. Dno szuflad wypełniamy sklejką, a plecy wykańczamy pilśnią.

Biurko rustykalne  posiada w najniższej części osiem okrągłych kul toczonych służących jako nóżki. Dlatego mebel ten zachwyca nas wyjątkowym wyglądem, który nawiązuje do stylu rustykalnego. Niepowtarzalny efekt uzyskujemy przez zamontowanie pięknych i  delikatnych, ozdobnych wieńcy.

Parametry biurka:

-Wysokość: 103 cm
-Szerokość: 150 cm
-Głębokość:  60 cm
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami u dołu mebla.

Nasze woskowane biurko składa się z trzech dużych i pojemnych szuflad, które wysuwają się na drewnianych prowadnicach. Pod spodem umieściliśmy dwoje drzwiczek, za którymi jest półka. Biurko sosnowe posiada również nadstawkę z czterema niewielkimi szufladkami, w których możemy schować wszystkie niezbędne przybory. Ponieważ lubimy to co naturalne wykańczamy nasze biurka naturalnym woskiem, który ma właściwości antystatyczne.

Teraz biurko dostępne w dwóch wersjach:

A -z szufladą w środkowej części

B -z półką na klawiaturę w środkowej części

Meble drewniane wzbogacamy w metalowe uchwyty i  postarzane zawiasy, które wykonują nasi kowale.

Możliwość zmiany koloru sprawdź nasz wzornik kolorów

Możliwość zmiany okuć meblowych.

Drewniane biurko to obowiązkowy mebel w każdym domu. Przy biurku możemy spokojnie usiąść i doglądać naszych domowych spraw, wykonywać naszą pracę . Biurko woskowane jest też idealnym meblem, jeśli chodzi o nasze pociechy, które chodzą do szkoły. Ponieważ to właśnie przy biurku dzieci odrabiają lekcje, rysują.

Dodatkowe informacje:

Przy zakupie mebli sosnowych w białych odcieniach z upływem czasu, mogą pojawić się żółte przebarwienia w miejscach sęków i słoi drewna. W przypadku naturalnych mebli sosnowych jest to naturalny proces i nieodwracalny.  Wpływają na to różne czynniki min zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, wilgotność powietrza.

Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów ze względu na kalibrację monitorów oraz proces robienia zdjęć.

Waga 70 kg
Wymiary 60 × 150 × 103 cm
Głębokość

Gwarancja

Szerokość

Wysokość

Waga

Stan produktu

Kolekcja

Materiał

Pomieszczenie

Kolor blatów

K01 Jasny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK13 BielonyK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK17 Biały wosk

Kolor korpusu

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.