Biała sypialnia w morskim stylu jak urządzić?

Biała sypialnia w morskim stylu jak urządzić?

Biała sypialnia w morskim stylu jak urządzić?

Urządzając sypialnie w nadmorskim klimacie, nie może zabraknąć szmaragdowego odcienia morza, który wspaniale będzie kontrastować i uzupełniać inne tonacje. Szmaragdowa barwa będzie pięknie współgrać z kolorem nieba i morza, a jego lecznicze właściwości będą wpływać bardzo korzystnie na relaks i sen. Szmaragdowy kolor może prezentować się w rozległej palecie barw od najjaśniejszych błękitów po barwy głębokie. Atramentowo-niebieskie, a nawet czarne, które w niezwykły sposób wyrażają nadmorski klimat.

Biała sypialnia w morskim stylu jak urządzić?

 

Biała sypialnia w morskim stylu

Sypialnia na fali

Biała sypialnia w morskim stylu jak urządzić? Wybierając morskie kolory do sypialni, musimy pamiętać, by wybrać takie odcienie, które nadadzą naszej sypialni relaksującą atmosferę. Kolejnym ważnym elementem są drewniane meble sypialniane, które będą tworzyć harmonijną całość wraz z kolorem ścian, oraz innymi bibelotami. Dlatego  wzależności od tego, na jaki kolor postawimy, czy bardziej ciemny, czy jasny możemy śmiało ubrać naszą pościel w fantazyjne wzory wprost z nadmorskiej toni. Bardzo modne okazują się elementy kotwicy, która sama w sobie kojarzy się z poczuciem bezpieczeństwa. Bezpieczną przystanią a w sypialni pragniemy odreagować często i odetchnąć delektując się głębokim spokojem. Nadmorskie klimaty zwykle kojarzą się z elementami drewnianymi, więc łóżko z drewna będzie wspaniałym centrum naszej morskiej przygody, gdy co noc będziemy kołysać się na fali.

Biała sypialnia w morskim stylu jak urządzić?

Naturalne drewno

W naszej nadmorskiej sypialni pomalowanej na szmaragdowe kolory, nie może zabraknąć drewnianej podłogi, która nada temu miejscu przytulnego klimatu. Ponieważ jasne drewno fantastycznie kontrastuje z odcieniami niebieskiego koloru. Kolejnym akcentem, który nada sypialni nadmorskiego wyrazu, są czarne elementy. Może być to lampa, ława, czy skrzynia, która doda całości aranżacji modnego designu. A gdy wnętrze uzupełnimy białymi lub beżowymi poduszkami, to taki kontrast świetnie będzie współgrał i dodatkowo rozświetli całą sypialnię. Dlatego aranżując sypialnię w nadmorskim klimacie, możemy być pewni, że osiągniemy dwojaki efekt. Wieczorami będziemy mogli rozkoszować się głębokim relaksem, a rano wstaniemy pełni energii, wypoczęci i zdolni do nowych wyzwań.

Biała sypialnia w morskim stylu jak urządzić?

Do każdego wnętrza polecamy drewniane dekoracje oraz ozdoby z betonu.

x