zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Prostota z nutą rustykalności!

 

Zaprojektowanie domu to nie lada wyzwanie! Wyposażenie wnętrza w meble drewniane nada mu unikatowy styl pełen elegancji i klasy, a przy tym niezawodnej funkcjonalności. Klasyczna, prosta i lekka forma mebli sosnowych to wyznacznik kolekcji SLIM.  Charakterystyczną cechą dla tej kolekcji są proste boki, któr...

Prostota z nutą rustykalności!

 

Zaprojektowanie domu to nie lada wyzwanie! Wyposażenie wnętrza w meble drewniane nada mu unikatowy styl pełen elegancji i klasy, a przy tym niezawodnej funkcjonalności. Klasyczna, prosta i lekka forma mebli sosnowych to wyznacznik kolekcji SLIM.  Charakterystyczną cechą dla tej kolekcji są proste boki, które nie posiadają ozdobnych filunków. Meble drewniane  to meble o wysokiej jakości, wykonane z litego drewna sosnowego. Standardową barwą przypisaną do tej  kolekcji jest – K13 bielony. Odcień na bazie lakieru wodnego pozwala zachować naturalną strukturę drewna, dodatkowo akcentuje proste i unikatowe kontury mebla. Fronty szuflad i drzwi wzbogacone są w ręcznie robione uchwyty i zawiasy co podkreśla w nich rustykalny motyw. Stylizowane meble w jasnych odcieniach bieli, w delikatnych przezroczystościach rozświetlą wnętrze i nadadzą mu przyjemnej aury.

Więcej

Kolekcja Slim

#

Solo store furniture has built a heritage on the principles of good design.This family-owned business has a rich tradition of style.


Godziny otwarcia

Pn - pt: 8.00-16.00

sob: 8.00 - 13.00

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Joanna Polak

Telefon : +48 536 – 440 – 783

E-mail:biuro@rood-drew.plSIEDZIBA FIRMY

Rood-Drew Grzegorz Polak

Białka 650

34-220 Maków PodhalańskiDZIAŁ PRODUKCJI

Daniel Polak

Telefon: +48 784 – 415 – 259

E-mail: biuro@rood-drew.pl

WIZUALIZACJA 3D

Agnieszka Polak

E-mail: rooddrew.wizualizacje@gmail.com

Telefon: +48 732 - 982 - 808