zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wspomnienia z Prowincji…

 

Godnym uwagi jest styl Country, podkreślający piękno wiejskich klimatów. Kolekcja COUNTRY wykonana jest tak samo jak dawniej – ręcznie wykonywana praca, wymagająca wiedzy przekazywana z pokolenia na pokolenie. Połączenie litego drewna sosnowego z tkaniną nadaje wnętrzu ciepły i przytulny klimat. Często to detale ...

Wspomnienia z Prowincji…

 

Godnym uwagi jest styl Country, podkreślający piękno wiejskich klimatów. Kolekcja COUNTRY wykonana jest tak samo jak dawniej – ręcznie wykonywana praca, wymagająca wiedzy przekazywana z pokolenia na pokolenie. Połączenie litego drewna sosnowego z tkaniną nadaje wnętrzu ciepły i przytulny klimat. Często to detale decydują o końcowym efekcie, dlatego poprzez wycięcia, pofalowane wieńce, piękne wygięte nóżki oraz delikatne uchwyty i zawiasy w odcieniu starego złota nawiążą do tradycji, ludowej chaty czy przytulnego i swojskiego domu. Typowym wybarwieniem dla tej kolekcji jest – K02 Ciemny wosk. Wosk pszczeli w kolorze ciemnego brązu, nadaje meblom drewnianym oryginalny i niepowtarzalny wystrój.

Kolekcja COUNTRY jest wyjątkowa po przez metodę strukturyzacji. Meble strukturyzowane dzięki zagłębieniom i rowkom posiadają unikatową strukturę drewna, nie ma dwóch takich samych mebli. Dzięki tej metodzie mebel posiada wyrazistą powierzchnię i sprawia wrażenie jakby był używany od lat.  

Więcej

Kolekcja Country

#

Solo store furniture has built a heritage on the principles of good design.This family-owned business has a rich tradition of style.


Godziny otwarcia

Pn - pt: 8.00-16.00

sob: 8.00 - 13.00

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Joanna Polak

Telefon : +48 536 – 440 – 783

E-mail:biuro@rood-drew.plSIEDZIBA FIRMY

Rood-Drew Grzegorz Polak

Białka 650

34-220 Maków PodhalańskiDZIAŁ PRODUKCJI

Daniel Polak

Telefon: +48 784 – 415 – 259

E-mail: biuro@rood-drew.pl

WIZUALIZACJA 3D

Agnieszka Polak

E-mail: rooddrew.wizualizacje@gmail.com

Telefon: +48 732 - 982 - 808