zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Szafy drewniane woskowane

Woskowane szafy wykonane są z litego drewna sosnowego, które następnie pokryte zostają woskiem naturalnym na bazie wosku pszczelego.
Szafy z kolekcji Cera dostępne są w wersji jedno-, dwu- i trzydrzwiowej a organizacja wnętrza szafy pozostaje w kwestii naszych Klientów. Możecie bowiem zamówić Państwo szafę woskowaną ...

Szafy drewniane woskowane

Woskowane szafy wykonane są z litego drewna sosnowego, które następnie pokryte zostają woskiem naturalnym na bazie wosku pszczelego.
Szafy z kolekcji Cera dostępne są w wersji jedno-, dwu- i trzydrzwiowej a organizacja wnętrza szafy pozostaje w kwestii naszych Klientów. Możecie bowiem zamówić Państwo szafę woskowaną z drążkiem lub drążkami na ubrania na całości, możecie również zamówić szafę z drążkiem i półką czy z drążkiem i półkami. Kombinacja dowolna a cena ta sama. 

Szafy woskowane dostępne są również w kilku kolorach wosku. Dzięki temu każdy wybrać może kolor wosku najbardziej odpowiadający indywidualnym upodobaniom.


Szafy woskowane Cera to produkt polski, stabilny i trwały. Zdobienia oraz użycie wosku sprawia, że meble woskowane cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród Klientów poszukujących wyjątkowych mebli z charakterem.

Więcej

Szafy

#

Solo store furniture has built a heritage on the principles of good design.This family-owned business has a rich tradition of style.


Godziny otwarcia

Pn - pt: 8.00-16.00

sob: 8.00 - 13.00

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Joanna Polak

Telefon : +48 536 – 440 – 783

E-mail:biuro@rood-drew.plSIEDZIBA FIRMY

Rood-Drew Grzegorz Polak

Białka 650

34-220 Maków PodhalańskiDZIAŁ PRODUKCJI

Daniel Polak

Telefon: +48 784 – 415 – 259

E-mail: biuro@rood-drew.pl

WIZUALIZACJA 3D

Agnieszka Polak

E-mail: rooddrew.wizualizacje@gmail.com

Telefon: +48 732 - 982 - 808