zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

W rustykalnym stylu!

 

Kolekcja CERA to inspiracja dla ludzi którzy w swoich domach często sięgają po elementy z dawnej, naturalnej i wiejskiej wsi, która przywołuje im wspomnienia z dawnego dzieciństwa. Kolekcja tradycyjnych mebli drewnianych wyróżnia się pięknymi masywnymi, stabilnymi i solidnymi bryłami. Niezawodne i praktyczne meble so...

W rustykalnym stylu!

 

Kolekcja CERA to inspiracja dla ludzi którzy w swoich domach często sięgają po elementy z dawnej, naturalnej i wiejskiej wsi, która przywołuje im wspomnienia z dawnego dzieciństwa. Kolekcja tradycyjnych mebli drewnianych wyróżnia się pięknymi masywnymi, stabilnymi i solidnymi bryłami. Niezawodne i praktyczne meble sosnowe przyciągają swoją uwagę najmniejszymi detalami: ręcznie zdobionymi filunkami, ozdobnymi frontami, wieńcami oraz ręcznie kutymi uchwytami i zawiasami. Kolekcja Cera to meble ekologiczne - wyprodukowane w 100% z litego drewna sosnowego, wykończone woskami pszczelimi o naturalnych składnikach. Podstawowym  wybarwieniem dla kolekcji Cera jest – K01 Jasny wosk. Wosk w kolorze brązu, nadaje meblom drewnianym oryginalny i niepowtarzalny charakter. Odpowiednio naniesiona warstwa wosku nie tylko impregnuje drewno ale przy tym podkreśla jego naturalną barwę i uwydatnia jego usłojenie.

Najpopularniejsze meble z tej kolekcji to: solidne drewniane szafy, witryny, regały, praktyczne drewniane biurka, komody oraz klasyczne komplety drewnianych stołów, krzeseł i ławek

Więcej

Kolekcja Cera sypialnia

#

Solo store furniture has built a heritage on the principles of good design.This family-owned business has a rich tradition of style.


Godziny otwarcia

Pn - pt: 8.00-16.00

sob: 8.00 - 13.00

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Joanna Polak

Telefon : +48 536 – 440 – 783

E-mail:biuro@rood-drew.plSIEDZIBA FIRMY

Rood-Drew Grzegorz Polak

Białka 650

34-220 Maków PodhalańskiDZIAŁ PRODUKCJI

Daniel Polak

Telefon: +48 784 – 415 – 259

E-mail: biuro@rood-drew.pl

WIZUALIZACJA 3D

Agnieszka Polak

E-mail: rooddrew.wizualizacje@gmail.com

Telefon: +48 732 - 982 - 808