zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Biurka


Tam, gdzie panuje wyjątkowy klimat, i gdzie swoje zastosowanie znalazły meble drewniane, a czas płynie na zgłębianiu wiedzy czy przekazywaniu informacji innym, bardzo ważnym meblem jest biurko.

To ono zapewnia dobrą organizację biurową, to ono dba o naszą postawę ciała, to ono pozwala na pracę w dobrych warunkach i segregację potrze...

Biurka


Tam, gdzie panuje wyjątkowy klimat, i gdzie swoje zastosowanie znalazły meble drewniane, a czas płynie na zgłębianiu wiedzy czy przekazywaniu informacji innym, bardzo ważnym meblem jest biurko.

To ono zapewnia dobrą organizację biurową, to ono dba o naszą postawę ciała, to ono pozwala na pracę w dobrych warunkach i segregację potrzebnych artykułów biurowych. Wszystko to pod warunkiem, że dobrane jest do indywidualnych potrzeb i rozmiarów jego użytkownika.

Biurko służące do pracy powinno ją ułatwiać, dlatego dobrze jest, gdy posiada szuflady, półki, przegródki przydatne w czasie użytkowania tego typu mebla.

Ze względu na to, iż korzysta się z niego bardzo często, jego wykonanie musi cechować wysoka dbałość o każdy szczegół, zaś same materiały, z których jest ono wykonane, powinny być wyjątkowo trwałe.
Poza funkcjonalnością i wykonaniem warto, by biurko ładnie się prezentowało, dlatego jego stylistyka powinna współgrać z naszym gustem oraz wystrojem wnętrza, w którym się ono znajduje. Dostępne w naszym sklepie biurka drewniane wykonane są z wysokiej jakości drewna litego i wykończone woskiem naturalnym na bazie wosku pszczelego.
Wosk chroni drewno przed wilgocią oraz wnikaniem w jego strukturę zanieczyszczeń, co wpływa na przedłużenie żywotności tego rodzaju mebli. Naturalne i ekologiczne produkty sprawiają, że są one przyjazne zdrowiu.
Osoby lubiące porządek z pewnością docenią też fakt, iż drewno jest materiałem, na powierzchni którego kurz oraz bakterie odkładają się w mniejszych ilościach a to za sprawą faktu, iż nie dochodzi tu do wyładowań elektrostatycznych.
Meble woskowane dostępne w naszym sklepie powstają z miłości i pasji do drewna, dlatego są gwarancją dobrej jakości, stylu, funkcjonalności.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu producenta mebli woskowanych

Więcej

Biurka

#

Solo store furniture has built a heritage on the principles of good design.This family-owned business has a rich tradition of style.


Godziny otwarcia

Pn - pt: 8.00-16.00

sob: 8.00 - 13.00

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Joanna Polak

Telefon : +48 536 – 440 – 783

E-mail:biuro@rood-drew.plSIEDZIBA FIRMY

Rood-Drew Grzegorz Polak

Białka 650

34-220 Maków PodhalańskiDZIAŁ PRODUKCJI

Daniel Polak

Telefon: +48 784 – 415 – 259

E-mail: biuro@rood-drew.pl

WIZUALIZACJA 3D

Agnieszka Polak

E-mail: rooddrew.wizualizacje@gmail.com

Telefon: +48 732 - 982 - 808