zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Szafka łazienkowa

COM 20
New product

600,00 zł

KONSTRUKCJA KOMODY:
Mebel drewniany składa się z długiego blatu klejonego, w którym jest wycięta dziura na zlew lub umywalkę ( 45x43 ), pod którym znajduje się dwoje drzwiczek filunkowych. Wnętrze komody jest zaprojektowane tak, aby komoda drewniana była funkcjonalna. 
Komoda drewniana posiada w najniższej części cztery okrągłe kule toczone służące jako nóżki. Komoda wykończona jest solidnie i na długie lata. 

WYKOŃCZENIE KOMODY:
Komoda drewniana wykonana jest w całości z litego drewna sosnowego. Cała komoda sosnowa wykonana jest z drewna, plecy są wykończone pilśnią. Dzięki wyselekcjonowanemu drewnu sęcznemu, mebel rustykalny ma swój indywidualny charakter. Komoda sosnowa z kolekcji CERA jest wykonana z filunków na bokach oraz z ozdobnych wieńców, co podkreśla jej oryginalny styl. Dzięki wyjątkowym uchwytom i zawiasom, które wykonywane są w naszej firmie, mebel drewniany nada pomieszczeniu niepowtarzalny i unikatowy charakter.
Cała komoda sosnowa jest wykończona naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna.

Komoda sosnowa dostarczana jest w całości. 

WYMIARY:
Wysokość: 85 cm
Szerokość: 62 cm
Głębokość: 65 cm
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny

KOLEKCJA CERA:
600 zł - wosk

Szerokość 62 cm
Wysokość 85 cm
Głębokość 65 cm
Kolekcja Cera
Materiał Drewno sosnowe
Stan produktu Zmontowany

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Podobne produkty