zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Szafka RTV 08

RTV 08
New product

810,00 zł

KONSTRUKCJA SZAFKI RTV: 
Mebel drewniany składa się z długiego blatu klejonego, pod którym znajduje się dwoje oszklonych drzwiczek oraz trzy pojemne szufladki, które są zamontowane na drewnianych prowadnicach. Wnętrze RTV-ki jest zaprojektowane tak, aby szafka drewniana była funkcjonalna. 
Szafka RTV drewniana posiada w najniższej części cztery okrągłe kule toczone służące jako nóżki. Szafka RTV wykończona jest solidnie i na długie lata. Staramy się, wykonywać takie meble, aby każde mieszkanie wyglądało pięknie i co najważniejsze – funkcjonalnie.

WYKOŃCZENIE SZAFKI RTV:
Szafka RTV drewniana wykonana jest w całości z litego drewna sosnowego. Cała szafka RTV sosnowa wykonana jest z drewna, plecy są wykończone pilśnią, a dno szuflad umocnione są sklejką. Dzięki wyselekcjonowanemu drewnu sęcznemu, mebel rustykalny ma swój indywidualny charakter. Dzięki wyjątkowym uchwytom i zawiasom, które wykonywane są w naszej firmie, mebel drewniany nada pomieszczeniu niepowtarzalny i unikatowy charakter.

Szafka RTV sosnowa może być wykończona naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna lub ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. Meble te mogą być wykończone na kilka kolorów.
Szafka RTV sosnowa dostarczana jest w całości.

WYMIARY:
Wysokość: 64 cm
Szerokość: 120 cm
Głębokość: 50 cm

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny

Szerokość 120 cm
Wysokość 64 cm
Głębokość 50 cm
Kolekcja Cera
Materiał Drewno sosnowe
Stan produktu Zmontowany

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Podobne produkty