zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Witryna VIT 03

New product

1 539,00 zł

* Odcień K03, K04, K13 dopłata 10%

* Odcień K08 dopłata 15%

* Odcień K05, K06, K10, K11, K12, K14 dotyczy tylko blatów i siedzisk

* Strukturyzacja dopłata 20%

KONSTRUKCJA WITRYNY:
Mebel drewniany składa się z dwóch dużych półokrągłych drzwi szklanych. Wewnątrz mebla drewnianego znajdują się trzy półki. Witryna drewniana posiada w najniższej części cztery okrągłe kule toczone służące jako nóżki. Witryna wykończona jest solidnie i na długie lata. Staramy się, wykonywać takie meble, aby każde mieszkanie wyglądało pięknie i co najważniejsze – funkcjonalnie. Witryna sosnowa nie posiada żadnych wad, jest wykonana w kolorze wosku bezbarwnego.

WYKOŃCZENIE WITRYNY:
Witryna drewniana wykonana jest w całości z litego drewna sosnowego. Cały mebel wykonany jest z drewna, plecy są wykończone boazerią. Dzięki wyselekcjonowanemu drewnu sęcznemu, mebel rustykalny ma swój indywidualny charakter. 
Witryna sosnowa z kolekcji Bianco jest wykonana z filunków na bokach, co podkreśla jej oryginalny styl. Dzięki wyjątkowym uchwytom i zawiasom, które wykonywane są w naszej firmie, mebel drewniany nada pomieszczeniu niepowtarzalny i unikatowy charakter.
Witryna drewniana jest wykończona w Białej Patynie.
Witryna sosnowa dostarczana jest w całości. 


WYMIARY:
Wysokość: 89 cm
Szerokość: 167 cm
Głębokość: 56 cm
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny

WYPRZEDAŻ MAGAZYNOWA 
1539 zł

Szerokość 107 cm
Wysokość 195 cm
Głębokość 43 cm
Kolekcja Bianco
Materiał Drewno sosnowe
Stan produktu Zmontowany

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Podobne produkty