zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Szafka RTV 02

New product

470,00 zł

* Odcień K03, K04, K13 dopłata 10%

* Odcień K08 dopłata 15%

* Odcień K05, K06, K10, K11, K12, K14 dotyczy tylko blatów i siedzisk

* Strukturyzacja dopłata 20%

KONSTRUKCJA SZAFKI RTV: 

Mebel drewniany składa się z długiego blatu klejonego, pod którym  znajduje się przestrzeń na sprzęt RTV i  dwoje drewnianych drzwiczek filunkowych. Wnętrze RTV-ki jest zaprojektowane tak, aby szafka drewniana była funkcjonalna. 
Szafka RTV drewniana posiada w najniższej części cztery okrągłe kule toczone służące jako nóżki. Szafka RTV wykończona jest solidnie i na długie lata. Staramy się, wykonywać takie meble, aby każde mieszkanie wyglądało pięknie i co najważniejsze – funkcjonalnie.  

 

WYKOŃCZENIE SZAFKI RTV:

Szafka RTV drewniana wykonana jest w całości z litego drewna sosnowego. Cała szafka RTV sosnowa wykonana jest z drewna, plecy są wykończone pilśnią, Dzięki wyselekcjonowanemu drewnu sęcznemu, mebel rustykalny ma swój indywidualny charakter.  Dzięki wyjątkowym uchwytom i zawiasom, które wykonywane są w naszej firmie, mebel drewniany nada pomieszczeniu niepowtarzalny i unikatowy charakter.

Szafka RTV sosnowa jest wykończona ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. - kolor mebla K10 lakier 22-66

Szafka RTV sosnowa dostarczana jest w całości.

 

WYMIARY:

Wysokość: 64 cm

Szerokość: 110 cm

Głębokość: 50 cm

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny

 

WYPRZEDAŻ MAGAZYNOWA

470 zł

Szerokość 110 cm
Wysokość 64 cm
Głębokość 50 cm
Kolekcja Cera
Materiał Drewno sosnowe
Stan produktu Zmontowany

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Podobne produkty