zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Stolik nocny COM 15

New product

335,00 zł

* Odcień K03, K04, K13 dopłata 10%

* Odcień K08 dopłata 15%

* Odcień K05, K06, K10, K11, K12, K14 dotyczy tylko blatów i siedzisk

* Strukturyzacja dopłata 20%

KONSTRUKCJA KOMODY:
Mebel drewniany składa się z małej szufladki, która  jest zamontowana na drewnianych prowadnicach oraz z małych filunkowych drzwiczek. Wnętrze komody jest zaprojektowane tak, aby komoda drewniana była funkcjonalna. 
Stolik nocny posiada w najniższej części cztery okrągłe kule toczone służące jako nóżki. 
 
WYKOŃCZENIE KOMODY:
Komoda drewniana wykonana jest w całości z litego drewna sosnowego. Cała komoda sosnowa wykonana jest z drewna, plecy są wykończone pilśnią, a dno szuflad umocnione są sklejką. Dzięki wyselekcjonowanemu drewnu sęcznemu, mebel rustykalny ma swój indywidualny charakter. Komoda sosnowa z kolekcji CERA jest wykonana z filunków na bokach oraz z ozdobnych wieńców, co podkreśla jej oryginalny styl. Dzięki wyjątkowym uchwytom i zawiasom, które wykonywane są w naszej firmie, mebel drewniany nada pomieszczeniu niepowtarzalny i unikatowy charakter.
Komoda sosnowa jest wykończona ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach - kolor lakieru K11 lakier 22-25
Stolik nocny sosnowa dostarczana jest w całości. 
 
WYMIARY:
Wysokość: 60 cm
Szerokość: 50 cm
Głębokość: 43 cm 
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny
 
WYPRZEDAŻ MAGAZYNOWA
335 zł

Szerokość 50 cm
Wysokość 60 cm
Głębokość 43 cm
Kolekcja Cera
Materiał Drewno sosnowe
Stan produktu Zmontowany

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Podobne produkty