zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

INSPIRACJE

BIURO / JADALNIA / KUCHNIA / POKÓJ DZIECIĘCY / PRZEDPOKÓJ / SALON / SYPIALNIA

Jadalnia jest miejscem, gdzie spotykamy się rano z rodziną przy śniadaniu. Rodzinne uroczyste obiady i kolację zmuszają nas do odpowiedniego wystroju, gdyż w pięknym wnętrzu jedzenie smakuje o wiele lepiej. Odpowiednio urządzona jadalnia stanie się nie tylko miejscem, gdzie spożywamy posiłki, ale również miejscem do spotkań i rozmów z całą rodziną. Dlatego bardzo ważną role w tym pomieszczeniu odgrywają meble i cały wystrój wnętrza.

Najczęstszym pytaniem jest: Jakie meble do jadalni?
W dużej i przestronnej jadalni na środku pomieszczenia powinien zajmować stół. W zależności od metrażu pomieszczenia, możemy sobie wybrać rozmiar stołu. Świetną opcją będzie możliwość rozkładania mebla, nasze stoły mają możliwość dołączenia dostawki, dzięki czemu na co dzień zajmie on w pomieszczeniu mniej miejsca. To on bowiem wyznacza charakter tego miejsca. W niedużych jadalniach idealnym rozwiązaniem będzie stół okrągły. Kształt stołu ułatwi kontakt siedzących wokół niego i pozwoli na swobodną rozmowę. Oczywiście dopełnieniem muszą być wygodne krzesła. Całość uzupełnijmy komodami i witrynami oraz kredensami abyśmy mieli miejsce do przechowywania zastaw i sztućców. Kredens masywny, funkcjonalny, pełen szufladek i drzwiczek, nada naszej jadalni, prowansalskiego klimatu i przytulności. Komody o różnych rozmiarach lub konfiguracjach szuflad i drzwi, wypełnią potrzeby naszych klientów. Nasze drewniane witryny stanowią gwarancję wytrzymałości, a ich półki utrzymają najcięższe twoje ulubione pamiątki czy różnorodne dekoracje. Regały to mebel, który w świetny sposób wyeksponuje ozdobne talerze czy filiżanki.
Meble do jadalni czyli stoły, komody, krzesła, kredensy, witryny i regały  wykonane są z litego drewna sosnowego, dzięki czemu meble są ekologiczne, co oznacza, że będą Państwo się otaczać tym co zdrowe i naturalne. Staramy się, aby wszystkie meble były wykonane solidnie i właściwie, by cieszyły Państwa przez wiele lat. Niezależnie jednak od tego na jakie meble do jadalni się zdecyduje klient, dokonując wyboru powinien zwrócić uwagę nie tylko na dobre strony praktyczno-użytkowe, ale też na reprezentowany przez nie styl i funkcjonalność.